Двосторонній скотч - для чого використовуються і де купити?

28.03.2023
Двосторонній скотч - для чого використовуються і де купити?

Двосторонній скотч - для чого використовуються і де купити?

Сучасні виробничі технології надають нам великий вибір різноманітних пакувальних матеріалів, за допомогою яких можливо швидко і якісно захищати продукцію. До таких унікальних матеріалів належить двосторонній скотч, купити який ви можете на сайті нашого магазину.

Що таке двосторонній скотч

За своєю суттю, це клейка стрічка, на обидва боки якої, нанесли клей, який буде міцно кріпити різні поверхні. Двосторонній скотч належить до практичних і універсальних матеріалів, що виконують масу завдань, тому продаж пакувальних матеріалів з кожним роком збільшується і підвищується попит на скотч.

Основа стрічки - це поліпропілен різної товщини і щільності, на обидва боки якого наноситься акриловий або каучуковий клей. Щоб захистити клейову поверхню, її покривають захисним шаром із пергаменту або іншого тонкого паперу, поліетилену.

Для чого використовують пакувальні матеріали: скотч двосторонній

Сфер застосування стрічки досить багато, це універсальний матеріал, за допомогою якого можливо вирішувати найрізноманітніші завдання:

- двосторонній скотч будівельний здатний склеювати і фіксувати різні поверхні: меблі, підлогове покриття, куточки різного типу, ізоляцію, фурнітуру тощо. Виготовляють стрічку з дуже товстого поліпропілену і покривають акриловим клеєм, який забезпечує надійне зчеплення будь-яких поверхонь;

- двосторонній меблевий скотч володіє такими ж характеристиками міцності, як і будівельний, він здатний надійно фіксувати будь-які поверхні, навіть якщо одна з них буде стабільною, а друга - динамічною і гнучкою. За допомогою матеріалу вирішують різні завдання зі складання меблів, кріплення декору, куточків тощо;

- двосторонній скотч на спіненій основі часто використовують під час проведення ремонтних робіт будь-якого типу та будівництві, складання меблів і різноманітних металоконструкцій, у побуті, у творчості, в дизайнерських рішеннях тощо.

Основні переваги матеріалу

Таке широке застосування стрічки обумовлено тим, що вона є унікальним засобом з високими якісними та експлуатаційними характеристиками:

- володіє довгим терміном експлуатації, тому купити двосторонній скотч за низькою ціною, можна як альтернативу дорогому клею;

- забезпечує герметичність з'єднання;

- має еластичність і гнучкість;

- міцно фіксує різні поверхні;

- економний, тому ми говоримо про те, що ціна на скотч будівельний знаходиться в доступній категорії;

- не піддається впливу вологи, променів ультрафіолету, температурних коливань.

З появою такого матеріалу на споживчому ринку, стало можливим швидко і недорого здійснювати ремонтні роботи, втілювати свої творчі нахили і дизайнерські ідеї.

Де купити скотч оптом

Ми пропонуємо відвідати сайт нашої компанії, де представлений великий вибір клейової двосторонньої стрічки за найдоступнішими цінами. Магазин пакувальних матеріалів Skytech Polymer реалізує товари як оптовими партіями, так і в роздріб. Нашим постійним партнерам і клієнтам ми надає гнучкі знижки та бонуси.

Підпишіться

І дізнавайтеся новини першими

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.