Дой-паки - унікальна упаковка для продуктів харчування!

10.08.2021
Дой-паки - унікальна упаковка для продуктів харчування!

Дой-пак являє собою сучасний вид вакуумної упаковки, що використовується в механізованої або ручної технології фасування продукції. Широко застосовується як для упаковки продуктів харчування (чай, кава, соки, сухофрукти, приправи, соуси і т.п.), так і для нехарчової продукції, що має неагрессивную субстанцію (насіння, тютюн, різні хімічні засоби, добрива та ін.).

Особлива форма тари забезпечує упаковці відмінну стійкість в порожньому і наповненому вигляді в будь-якому положенні, а герметичність упаковки захищає вміст від проникнення вологи, повітря, УФ-променів. Інноваційні технології дозволяють створити ексклюзивний дизайн пакування даного виду, ніж вигідно виділити свій товар серед конкурентів.

Саме тому покупці частіше вважають за краще замовити вакуумну упаковку з доставкою по Україні від компанії Skytech Polymer на вигідних умовах. 

Переваги упаковки:

  • міцність і надійність;
  • може доповнюватися гвинтовий пробкою, для зручного розкриття і зберігання продукту (соуси), рискою або лазерної міткою (соки), зіп-зпстёжкой (порошкові і кускові продукти), реторти, що дозволяє провести процес стерилізації;
  • привабливий зовнішній вигляд;
  • різноманітність форм і розмірів;
  • доступна вартість.

З чого виготовляються дой-паки? 

Залежно від типу фасованої продукції, дой-паки можуть відрізнятися як за своїм типом, так і за видом. У більшості випадків використовується багатошарова упаковка, в якій виготовлення зовнішнього шару здійснюється з лавсану, поліаміду, крафт паперу або пропілену, що гарантують дой-паку надійний захист від зовнішніх пошкоджень, виробництво середнього шару виконується з алюмінію, полівініліденхлоріда, що забезпечують упаковці міцні бар'єрні властивості, а виготовлення внутрішнього - з поліетилену або поліпропілену, відмінно витримують процес стерилізації продукту.

Перш ніж купити дой-паки з доставкою по Україні від компанії Skytech Polymer рекомендуємо ознайомитися з їх різновидами:

  • дой-паки з ставним дном круглої форми (найбільш поширений вид упаковки, завдяки високій стійкості конструкції, забезпеченої опорними звареними швами);
  • дой-паки з посиленою кромкою (застосовуються для упаковки продукції, яка не дозволяє зберігати вертикальне положення);
  • дой-паки з фальцовані днищем (дозволяє забезпечити стійкість за рахунок дна-підошви).

Підпишіться

І дізнавайтеся новини першими

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.