БОПП плівка металізована – у чому переваги?

20.10.2021
БОПП плівка металізована – у чому переваги?

БОПП плівка металізована – у чому переваги?

БОПП плівка металізована стала однією з найпопулярніших видів упаковки, яку широко використовують у різних сферах та областях. Матеріал має високі властивості еластичності та міцності, що дозволяє виготовляти надійні упаковки для різних продуктів та виробів.

Особливості та переваги

Матеріал у процесі виробництва отримує відмінні якісні та експлуатаційні характеристики, що робить його незамінним та особливим:

  • витримує широкий діапазон температурного коливання;
  • захищений від дії променів ультрафіолету;
  • здатний відбивати світло;
  • піддається зварюванню, тому шви виходять дуже міцними та надійними, не піддаються негативному впливу навколишнього середовища та протистоять розриву;
  • привабливий зовнішній вигляд із глянцевим блиском;
  • можна робити якісний друк стійкими фарбами;
  • має малий відсоток тертя, що дозволяє використовувати плівку на високошвидкісному устаткуванні.

При створенні упаковки виходить повністю герметичні мішки, пакети, коробки, футляри і т.д. Якщо необхідні матеріали, здатні протистояти проколам та іншим механічним пошкодженням, краще замовити плівку БОПП металізовану з доставкою по Україні від компанії Skytech Polymer за найнижчими цінами.

Чому матеріал користується такою популярністю?

Крім перерахованих вище переваг, грамотно підібрана металізована плівка з необхідними технічними характеристиками, здатна вирішувати питання з тривалим зберіганням продукції. Зокрема, це стосується харчових виробів, з тривалим терміном придатності: завдяки підвищеним якісним властивостям плівка гарантує повну безпеку.

Вибір покупців часто падає на цей тип упаковки просто тому, що на її поверхню просто наносити друк логотипів, інструкцій, картинок, девізів. Це робить матеріал відмінним та доступним інструментів реклами товару, який виконує масу завдань щодо збереження товарів та їх просування на споживчому ринку.

Підпишіться

І дізнавайтеся новини першими

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.