Код: 1323

Басейни з поліпропілену

Характеристики
От грн. Замовити

Опис товару

Про басейни:

Басейни виготовляються з харчового поліпропілену й за своїми технічними характеристиками не поступаються залізобетонним. Басейни з поліпропілену дозволяють скоротити обсяг будівельних робіт (уникнути витрат на вирівнювання поверхні, пристрій гідроізоляції, облицювання), а також зменшують термін виконання робіт.

Переваги басейна з поліпропілену:

  • чаша не вимагає ніякої додаткової обробки й облицювання;
  • володіє високою механічною та ударною міцністю, стійкістю до багатократних вигинів;
  • незвичайно стійкий до впливу агресивного середовища;
  • стійкий до впливу високих (+150 °С) та низьких (-50 °С) температур;
  • поверхня поліпропілену перешкоджає появі та розмноженню на його поверхні грибків, водоростей та інших органічних з’єднань;
  • дуже низька тепло-, пара- і газопроникність.
  • технологія виготовлення дозволяє зменшити до 1,5 – 2,5 рази термін та вартість виготовлення по відношенню до традиційних технологій;
  • можливість монтувати басейн всередині приміщення.

Типи басейнів:

Переливний басейн – це басейн, в якому вода знаходиться на одному рівні з кромкою чаші і з поверхні потрапляє до переливного жолобу, який розташований по всьому периметру басейна. Потім вода самопливом надходить до накопичувальної компенсаційної ємності. З накопичувальної ємності за допомогою насоса вода подається на фільтровальну установку, після чого через донні форсунки надходить до басейна. Накопичувальна ємність оснащена датчиком контролю рівня води та системою автоматичного доливу, які призначені для захисту циркуляційного насоса від сухого ходу, аварійного переливу, а також для підтримання постійного рівня води у басейні шляхом підпитки свіжою водою. Спуск води з басейна здійснюється через донний злив.

Скімерний басейн – це найбільш розповсюджений вид сучасного плавального басейна. Свою популярність завоював завдяки відносно простій побудові, зручній експлуатації та невисокій вартості будівництва у порівнянні з переливними басейнами. Назва басейна походить від ключового елемента циркуляції води – скімера. Скімер призначений для збору поверхневого шару води з плаваючими на ньому забрудненнями. В таких басейнах рівень води знаходиться на горизонтальній осі скімера, тобто від поверхні води до верхньої кромки є вільний простір, не заповнений водою. Як правило, він складає близько 10-20 см. У процесі циркуляції вода, проходячи через скімер, за допомогою насоса потрапляє до фільтраційної установки, де здійснюється її очищення. Після цього через форсунки вода подається знову до басейна. Такий тип фільтрації оптимально підходить для невеликих басейнів стаціонарного типу, тому широко використовується при створенні приватних штучних водоймищ у котеджах або на дачних ділянках. Для рівномірної циркуляції всього об’єму води скімер з’єднують з донним зливом. При цьому на скімер приходиться більший об’єм води, ніж на донний злив, у пропорції приблизно 2:1.

Колір: блакитний, синій, білий.

Збірне замовлення?

Надсилайте. Порахуємо!

Доставка і оплата

Готівкова, безготівкова, Visa / MasterCard

Самовивіз

Кривий Ріг, Київ
Пн-Пт с 9:00 до 18:00

Кур'єром

Кривий Ріг, Київ

Нова Пошта

По всій Україні

Дивіться також

Каталог

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.